+420 773 485 800 info@studiofit.cz

Masáže

O masážích

Bolívají vás záda nebo si chcete jen odpočinout, zrelaxovat a jen si chvíli užívat dotek profesionála? Pak jsou naše masáže, přesně volba pro vás. Vybrat si můžete opravdu ze široké škály masáží. Ať už zvolíte klasickou, sportovní, čokoládovou nebo masáž lávovými kameny, Vaše záda rozhodně nebudou litovat. Vyberte si tu svou…

V případě zdravotních problémů doporučujeme vyzkoušet individuální masáž. Po rychlé vstupní diagnostice a krátkém pohovoru s vámi volíme postup a metodu vám tvořenou přímo na míru. Naši terapeuti využívají nejen své letité zkušenosti, ale sledují i aktuální světové trendy, a tak se můžete těšit na novinky, které pomohou kupříkladu od bolavých zad. Každý tereapeut se specializuje trochu na odlišnou oblast. Někdo se přiklání spíše k východní a jiný zase k západní medicíně, a vy si tak můžete vybrat směr, který chcete vyzkoušet.

Pokud chcete zkusit masáže, které aktivně využívají i někteří sportovní reprezentanti ČR, nečekejte a přijďte k nám!

Ceník

SF-cenik2017_web_masaze

Detoxikační zábaly (Body wraps)

Podrobnosti najdete na stránkách hlavního partnera – odkaz.

 

Terapie Pavlíny Rálišové

Vaginální mapování

INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE S KLIENTY
– odblokování emocí – strachů, omezujících přesvědčení, fobií, negativních programů mysli technologií NLP, Metody RUŠ, Individuální konstalace
– léčení ženských traunat speciální postup pomocí techniky Vaginální mapování (certifikace u Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
„týká se žen se ztrátou sebevědom ía sebedůvěry na základě emocionálního zranění v dětství ve vztahu s rodiči, partnerem, po zneužití, poporodní necitlivost sexuálního  prožívání v důsledku nástřihu nebo komplikovaného porodu, následek císařského řezu, aj.
– poradenství na téma, jak předejít depresím v období dlouhodobého stresu a možnost vyhnout se antidepresivům
– poradenství v oblasti zdravého životního stylu
– bylinné poradenství, detoxikace a antiaging
MASÁŽE
– Reflexní masáž s diagnostikou
– Lymfatická Reflexní masáž
– Indická masáž při bolestech hlavy
– Individuální masérská terapie
– Ayurvédská harmonizační masáž
– Lomi Lomi energetická masáž
– Masáž lávovými kameny
– Relaxační Aromaterapeutická masáž
– Čokoládová masáž
– Medová detoxikační
O mne
Zabývám se Emocionálně odblokovacími technikami a prací s tělem a myslí a poradenskou činností v oblasti Alternativní medicíny, detoxikace a antiagingu.
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, díky které jsem poznala praxi na různých odděleních v liberecké krajské nemocnici. Práci v tomto oboru jsem milovala a projevila se také moje touha pomoci lidem, pro které už klasická medicína neměla řešení. Těžko jsem se smiřovala se situacemi, kdy i mladým lidem kolabovaly některé orgány a ani naše jednotka intenzivní péče jim nenabízela možnost uzdravení, či alespon zlepšení.
Po mateřské dovolené jsem na dlouhou řadu let našla práci v obchůdku s bylinami a přírodními produkty a tam se moje vědomí dostalo do zcela odlišného a také daleko hlubšího úhlu pohledu na souvislost mezi fyzickým zdravím, racionální stravou a stavem psychiky. V té době jsem se kontinuálně vzdělávala na celé řadě seminářů a přednášek kapacit, jako např. bylinář Pavel Váňa, nauka o bylinách, MUDr.Josef Jonáš a jeho Informační medicína, MUDr.Jana Všetičková a Buněčná imunita a antioxidanty Mgr.Stanislava Emmerlingová Poruchy paměti, soustředění a pozornosti u dětí, Ing. Adolf Innemann a Govin Rajpoot Ayurveda, Ing. Hana Smejtková a Reflexní terapie, MUDr. Pavel Nývlt a Terapie metodou YUEN a Emotional release, MUDr. Tomáš Lebenhart a Autopatická homeopatie, Karel Nejedlý a Metoda RUŠ, Radim Ress a Systemické konstelace traumatu, Vladimír Ďurina a Čínská medicína, Mgr. Jarmila Podhorná a Gemmoterapie, MUDr. Miroslava Plchová a Homeopatie, Etikoterapie a příčiny vzniku nemocí, Denisa Říha Palečková a Přepis lymbického otisku a Vaginální mapování a mnoho jiných úžasných lektorů.
Díky těmto zkušenostem a vědomostem jsem se po letech zbavila chronických zdravotních potíží jako např: alergie, exemy, chronické záněty a akné. Největší přínos však vnímám v období, kdy jsem začla zpracovávat svá traumata z období dětství i prenatálního období, vztahu s rodiči a partnerem. V té době jsem cítila velký příval mé životní energie a fyzická síla a odolnost byla v 37 daleko vyšší než v 25 letech.
Tehdy už jsem věděla a cítila, co je mé poslání a má touha pomáhat lidem dostala uplně jiný rozměr a směr. V současné době pokračuji ve vzdělání studiem NLP technologie odblokování emocí u Mr. Roberta Breadona.
Ve Studiu FIT v Jablonci nad Nisou, kde již několikátým rokem působím, můžete v příjemném prostředí využít  mých rozsáhlých služeb, od masáží počínaje. A je mi velmi milé, když klienti mnohdy ani nepostřehnou, že právě jako bonus ode mne prošli lehkou formou konverzační terapie s přerámcováním a ukotvením positivních sugescí, kdy součástí mého individuálního příštupu je také zmapování stavu zdraví přes plosky nohou a případných emocionálních zátěží.
Terapeuti

Pavlína Rálišová
+420 722 937 996

Lucie Dušková
+420 608 282 232

Jaroslav Jisl
+420 734 210 540

Volejte pouze v případě nedostupnosti recepce (773 485 800) nebo k detailům vybraných služeb.

Online rezervace

již brzy…

Centrum služeb v oblasti zdraví, krásy a relaxace.

Centrum služeb v oblasti zdraví, krásy a relaxace.

Informační oznámení (služby kavárny Jabloň a prodeje zboží)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději
do 48 hodin.

Pin It on Pinterest

Share This