+420 773 485 800 info@studiofit.cz

Masáže a Rolfing®

O masážích
Bolívají vás záda nebo si chcete jen odpočinout, zrelaxovat a jen si chvíli užívat dotek profesionála? Pak jsou naše masáže, přesně volba pro vás. Vybrat si můžete opravdu ze široké škály masáží. Ať už zvolíte klasickou, sportovní, čokoládovou nebo masáž lávovými kameny, Vaše záda rozhodně nebudou litovat. Vyberte si tu svou…

 

 

V případě zdravotních problémů doporučujeme vyzkoušet individuální masáž. Po rychlé vstupní diagnostice a krátkém pohovoru s vámi volíme postup a metodu vám tvořenou přímo na míru. Naši terapeuti využívají nejen své letité zkušenosti, ale sledují i aktuální světové trendy, a tak se můžete těšit na novinky, které pomohou kupříkladu od bolavých zad. Každý tereapeut se specializuje trochu na odlišnou oblast. Někdo se přiklání spíše k východní a jiný zase k západní medicíně, a vy si tak můžete vybrat směr, který chcete vyzkoušet.

Pokud chcete zkusit masáže, které aktivně využívají i někteří sportovní reprezentanti ČR, nečekejte a přijďte k nám!

Ceník

Detoxikační zábaly (Body wraps)
Podrobnosti najdete na stránkách hlavního partnera – odkaz.

 

 

Terapie Pavlíny Rálišové
Vaginální mapování

 

 

ACCESS BARS® MASÁŽNÍ TERAPIE

Jak se začít více smát, bavit se a užívat si života naplno?

Jak probíhá
Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během ACCESS BARS® terapie se terapeut lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. „BARů“ na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky na specifické body aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).

Účinky ACCESS BARS® terapie:   
Odstranění bolestí různých částí těla
Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
Uvolnění stresu a napětí
Pomoc při obtížných životních situací
Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
Zklidnění hyperaktivity u dětí
Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
Víme, že existuje možnost, jak se příjemnou cestou zbavit problémů, stresu i bolesti.
INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE S KLIENTY
– odblokování emocí – strachů, omezujících přesvědčení, fobií, negativních programů mysli technologií NLP, Metody RUŠ, Individuální konstalace
– léčení ženských traunat speciální postup pomocí techniky Vaginální mapování (certifikace u Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
„týká se žen se ztrátou sebevědom ía sebedůvěry na základě emocionálního zranění v dětství ve vztahu s rodiči, partnerem, po zneužití, poporodní necitlivost sexuálního  prožívání v důsledku nástřihu nebo komplikovaného porodu, následek císařského řezu, aj.
– poradenství na téma, jak předejít depresím v období dlouhodobého stresu a možnost vyhnout se antidepresivům
– poradenství v oblasti zdravého životního stylu
– bylinné poradenství, detoxikace a antiaging
MASÁŽE
– Reflexní masáž s diagnostikou
– Lymfatická Reflexní masáž
– Indická masáž při bolestech hlavy
– Individuální masérská terapie
– Ayurvédská harmonizační masáž
– Lomi Lomi energetická masáž
– Masáž lávovými kameny
– Relaxační Aromaterapeutická masáž
– Čokoládová masáž
– Medová detoxikační
O mne
Zabývám se Emocionálně odblokovacími technikami a prací s tělem a myslí a poradenskou činností v oblasti Alternativní medicíny, detoxikace a antiagingu.
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, díky které jsem poznala praxi na různých odděleních v liberecké krajské nemocnici. Práci v tomto oboru jsem milovala a projevila se také moje touha pomoci lidem, pro které už klasická medicína neměla řešení. Těžko jsem se smiřovala se situacemi, kdy i mladým lidem kolabovaly některé orgány a ani naše jednotka intenzivní péče jim nenabízela možnost uzdravení, či alespon zlepšení.
Po mateřské dovolené jsem na dlouhou řadu let našla práci v obchůdku s bylinami a přírodními produkty a tam se moje vědomí dostalo do zcela odlišného a také daleko hlubšího úhlu pohledu na souvislost mezi fyzickým zdravím, racionální stravou a stavem psychiky. V té době jsem se kontinuálně vzdělávala na celé řadě seminářů a přednášek kapacit, jako např. bylinář Pavel Váňa, nauka o bylinách, MUDr.Josef Jonáš a jeho Informační medicína, MUDr.Jana Všetičková a Buněčná imunita a antioxidanty Mgr.Stanislava Emmerlingová Poruchy paměti, soustředění a pozornosti u dětí, Ing. Adolf Innemann a Govin Rajpoot Ayurveda, Ing. Hana Smejtková a Reflexní terapie, MUDr. Pavel Nývlt a Terapie metodou YUEN a Emotional release, MUDr. Tomáš Lebenhart a Autopatická homeopatie, Karel Nejedlý a Metoda RUŠ, Radim Ress a Systemické konstelace traumatu, Vladimír Ďurina a Čínská medicína, Mgr. Jarmila Podhorná a Gemmoterapie, MUDr. Miroslava Plchová a Homeopatie, Etikoterapie a příčiny vzniku nemocí, Denisa Říha Palečková a Přepis lymbického otisku a Vaginální mapování a mnoho jiných úžasných lektorů.
Díky těmto zkušenostem a vědomostem jsem se po letech zbavila chronických zdravotních potíží jako např: alergie, exemy, chronické záněty a akné. Největší přínos však vnímám v období, kdy jsem začla zpracovávat svá traumata z období dětství i prenatálního období, vztahu s rodiči a partnerem. V té době jsem cítila velký příval mé životní energie a fyzická síla a odolnost byla v 37 daleko vyšší než v 25 letech.
Tehdy už jsem věděla a cítila, co je mé poslání a má touha pomáhat lidem dostala uplně jiný rozměr a směr. V současné době pokračuji ve vzdělání studiem NLP technologie odblokování emocí u Mr. Roberta Breadona.
Ve Studiu FIT v Jablonci nad Nisou, kde již několikátým rokem působím, můžete v příjemném prostředí využít  mých rozsáhlých služeb, od masáží počínaje. A je mi velmi milé, když klienti mnohdy ani nepostřehnou, že právě jako bonus ode mne prošli lehkou formou konverzační terapie s přerámcováním a ukotvením positivních sugescí, kdy součástí mého individuálního příštupu je také zmapování stavu zdraví přes plosky nohou a případných emocionálních zátěží.
O ROLFING® Strukturální integraci

Znovuobnovení rovnováhy a harmonie těla

Rolfing® je holistický proces práce na těle, který pozitivně ovlivňuje tělo a mysl. Po několika sezeních můžete vnímat větší flexibilitu těla, můžete dýchat volněji a pociťovat méně napětí v těle.

Rolfing® je forma manuální terapie, která působí na pojivovou tkáň těla zvanou fascie. Spolupracujeme s klientem, abychom vyvážili jejich tělo, a ovlivnili tak možné dysbalance. Zatímco někteří lidé mohou přijít kvůli specifickým příznakům, jako je bolest zad, bolesti na krku nebo ramena, náš zájem a záměr je ve změně úhlu pohledu. Tělo vnímáme jako komplexní celek a symptom je pouze odrazem nerovnováhy celého systému.

JAK tedy Rolfing ovlivňuje celou organizaci těla?
Rolfer s klientem manuálně pracuje a prostřednictvím série 10 sezení. Využívá k tomu nejen manuálních technik, pohybu, ale i principů, kterými se řídí, jako je podpora, adaptabilita, lateralita, holismus a ukončení.

Benefity metody ROLFING® STRUKTURÁLNÍ INTEGRACE
• podpora mobility těla prací na fasciích
• pomoc při zlepšení dýchání
• zlepšuje držení těla
• reorganizuje nerovnováhu v těle
• vede k větší rovnováze a stabilitě těla v gravitaci
• může zmírnit bolest
• zdokonaluje vlastní vnímání těla
• zvyšuje flexibilitu a pohyblivost těla
• má pozitivní vliv na mysl

Terapeuti
Pavlína Rálišová
+420 722 937 996

 

 

Lucie Dušková
+420 608 282 232

Jaroslav Jisl
+420 734 210 540

Mgr. Jitka Kloutvorová, DiS.
+420 775 104 939

Rezervaci provádějte přímo v kontaktu s konkrétním terapeutem. Dárkový poukaz na služby je možné zakoupit na recepci nebo pomocí formuláře na našem webu.

Online rezervace

Upozornění k online rezervaci
Storno rezervace je možné nejdéle 24 hodin před začátkem rezervace.

Centrum služeb v oblasti zdraví, krásy a relaxace.

Informační oznámení (služby kavárny Jabloň a prodeje zboží)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději
do 48 hodin.

Pin It on Pinterest

Share This